Jepet me qira apartament 2+1+post parkimi ne Qender te Tiranes!

 • 900€
9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Jepet me qira apartament 2+1+post parkimi ne Qender te Tiranes!

9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qira apartament 2+1 i super investuar ne Qender te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri , te mire-administruar me ashensor. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi , nje tualet , nje lavanderi. Apartamenti eshte arreduar ne menyre bashkekohore dhe eshte i pabanuar me pare. Eshte i perfshire ne cmim dhe nje post parkimi! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate