JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+PARKIM TEK ”AMBASADOR 3” !

 • 1.700€
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Ambasador 3, Rruga Sheh Ahmet Pazari, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Ambasador 3, Rruga Sheh Ahmet Pazari, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 1.700€

Details

 • Price: 1.700€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0683239908

Description

Jepet me Qira Apartament 2+1+2 tek Rezidenca Ambasador 3, nje nga godinat me prestigjoze ne Tirane. Apartamenti ju ofron hapsira te bollshme, arredim bashkohor, pamje fantastike, me roje sigurie 24h dhe parkim nentokesor. Apartamenti ndodhet ne katin e 18, godina eshte e pajisur me 4 ashensor, me Sipërfaqe totale 145m2 e organizuar ne nje Sallon ndenje te bollshem + Kuzhinen e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, garderob dhe nje ballkon me pamje te lire nga Parku i Liqenit. Apartamenti ju ofron mobilim bashkohor, drite natyrale pothuajse gjithe diten, lokacion ideal dhe godine me standarte te larta. Cmimi i Apartamentit eshte 1700€ / Muaj neto, ku perfshihet dhe 1 Post Parkimi ne katin -3 te godines.

Kontaktoni tani per nje vizite ne prone !

 • Address Ambasador 3, Rruga Sheh Ahmet Pazari, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings
ArianaC21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ArianaC21
 • ArianaC21