JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI I SAPO-INVESTUAR TE KOPSHTI ZOOLOGJIK!

 • 650€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, RRUGA HAXHI BRARI
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, RRUGA HAXHI BRARI
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355674073339

Description

Jepet me qira Super Apartament i Sapo-Investuar 2+1+2 me Post Parkimi te Kopshti Zoologjik, me nje siperfaqje prej 115m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati shume mire te administruar dhe me ashensor.

Organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine & ambient ndenje, 2 tualete, korridor, 2 ballkone me pamje panoramike.

Apartamenti eshte totalisht i sapo-investuar, i mobiluar me nje interior te thjeshte dhe modern, i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme te brand-eve me te mira.

Zona perreth prones, eshte nje zone shume e aksesueshme dhe elitare me nje larmishmeri sherbimesh si: markete, palester, furre buke, wellness center, dyqane nga me te ndryshmet etj, qe e bejne jetesen tuaj teper komode.

Dokumentacion i Rregullt Hipotekor.

Mos hezitoni te na kontaktoni!!

 • Address RRUGA HAXHI BRARI
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Xhoni Braci
 • Xhoni Braci