JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TUALETE, PRANË BULEVARDIT MIGJENI , TIRANË

 • 258€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
qera
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 258€

Details

 • Price: 258€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692032247

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TUALETE, PRANË BULEVARDIT MIGJENI , TIRANË

 

Çmimi : 30.000 lekë/muaj

Vendndodhja: Yzberisht , Nela 6

 

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të banimit në një pallat të ri me hipotekë .Pallati disponon 2 ashensor të cilët janë në gjendje pune .

Organizohet nga 2 dhomat e gjumit , 2 tualetete ,ambientin e ndenjes+gatimit me akses dalje në ballkon.

 

Banesa ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë me Unazën e Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

 

Tipologjia:2+1

1 Ambient ndenje+ ambient gatimi

2 Dhoma gjumi

2 Tualete

1 Ballkon

 

 

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.

069 70 322 47

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta