JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TUALETE + 2 POSTE PARKIMI,TIRANË.

 • 400€
, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TUALETE + 2 POSTE PARKIMI,TIRANË.

, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0697032244

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TUALETE + 2 POSTE PARKIMI,TIRANË.

Çmimi: 400 Euro/muaj

Apartamenti është i mobiluar dhe ndodhet në katin e 9-të banimi.
Sipërfaqe 98 m2.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti ofron të gjitha facilitetet për një jetesë sa më komode.

Organizimi i brendshëm i apartamentit:
* sallon ndenje +kuzhinë, me dalje në ballkon
* 2 dhoma gjumi,
* 2 tualete

Në çmim përfshihet edhe 1 garazh me 2 poste parkimi

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
☎️ 0697032244

 • Address Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate