JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK RRUGA E ELBASANIT, TIRANË

 • 400€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK RRUGA E ELBASANIT, TIRANË

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 408 3999

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK RRUGA E ELBASANIT, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në një zonë të mirë të Tiranës.

Banesa ka edhe një ballkon të madh, që lidh të gjitha dhomat me pamje te mrekullueshme.

Prona ka sipërfaqe prej 130m2 dhe ndodhet në katin e 3-të të ndërtesës së ndërtuar në vitin 2017.
Ambienti organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë+sallon, 2 tualete dhe 1 ballkon i madh.

Apartamenti i ofron të gjitha facelitetet e nevojshme për një jetesë komode.

ID e pronës: 11810.

Çmimi i qirasë është 400 euro/muaj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë kontaktoni: +355 69 408 3999.

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate