Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Ish-Ekspozita(banim ose zyra)!

 • 700€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0683239908

Description

Ne zonen e Ish-Ekspozites japim per qira apartament te tipologjise 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 jo te fundit te pallatit me siperfaqe 97.82m2.

Organizimi:  nje korridor i cili ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit njera prej te cilave me tualet, nje dhome ndenje me ballkon dhe nje tualet kryesor dite. Apartamenti eshte i sapoinvestuar momentalisht ka vetem kuzhinen te vendosur dhe pjesa tjeter eshte bosh. Mundesi ideale per banim ose zyra.

Për më shumë informacion më kontaktoni!!

 • Address Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
ArianaC21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ArianaC21
 • ArianaC21