JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE ZOGU I ZI, TIRANË.

 • 450€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE ZOGU I ZI, TIRANË.

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355696011333

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE ZOGU I ZI, TIRANË.
Apartamenti ndodhet në një zonë të mirë të Tiranës.
Prona është lehtësisht e aksesueshme dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.
Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri dhe e ka sipërfaqen 106 m2.
Organizohet në: 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë, 2 tualete dhe 1 ballkon .
Çmimi: 450 Euro/ muaj.
Për më shumë informacion osë një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355696011333.

 • Address Zogu i Zi
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate