JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE RRUGA E BOGDANËVE, TIRANË

 • 460€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE RRUGA E BOGDANËVE, TIRANË

, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 460€

Details

 • Price: 460€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 60 91 356

Description

Jepet me qira apartament 2+1+2 te rruga e Bogdanëve. Apartamenti ka një hapësire të brendshme prej 86m2, ndodhet në katin e 3 të një pallati të mirëadministruar, në një nga zonat më të qeta për jetesë në Tiranë. Organizohet në sallon dhe kuzhinë, 2 dhoma gjumi për çifte dhe për femijë, 2 tualete dhe një ballkon. Ofrohet me një qira mujore prej 460 Euro/muaj. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 69 60 91 356

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-apartament-212-te-rruga-e-bogdaneve-tirane/

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate