JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE BEXHISTENI,SHKODER.

 • 250€
, Shkodër, Rruga Revolucioni Antikomunist Hungarez, Zalli i Kirit, 3 Heronjtë, Lagjja 5, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE BEXHISTENI,SHKODER.

, Shkodër, Rruga Revolucioni Antikomunist Hungarez, Zalli i Kirit, 3 Heronjtë, Lagjja 5, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 129 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694002427

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE BEXHISTENI,SHKODËR.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 129m2 dhe është i organizuar nga 1 sallon dhe kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 depo dhe 1 ballkon.
Apartamenti ofron një arredim modern me të gjitha pajisjet elektro-shtëpiake.
Cmimi i qirasë është 250 Euro/ Muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694002427.

 • Address Shkodër, Rruga Revolucioni Antikomunist Hungarez, Zalli i Kirit, 3 Heronjtë, Lagjja 5, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate