JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2, RRUGA E BOGDANËVE, TIRANË

 • 650€
, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2, RRUGA E BOGDANËVE, TIRANË

, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355696091356

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2, RRUGA E BOGDANËVE, TIRANË.

Ndodhet në katin e 6-të të një pallati të ri, me administrim dhe mirëmbajtje shumë të mirë, shumë pranë qendrës.

Organizohet në sallon dhe kuzhinë e hapur, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe ballkon i madh me pamje nga Lindja.

Jepet me qIra për vlerën 650 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696091356

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate