JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, TIRANË

 • 2.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
qera
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 180 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANË LIQENIT ARTIFICIAL, TIRANË

 

Çmimi : 2.000 euro/muaj

Vendndodhja: Liqeni Artificial I Tiranës

 

Apartamenti ndodhet në katin e 7- të të banimit në një pallat të ri me hipotekë . Organizohet nga një korridor shpërndarës me drejtim në 2 dhomat e gjumit , 2 tualetet ,ambientin e ndenjes+gatimit me akses dalje në ballkon. Apartamenti disponon arredim bashkëkohorë ,sistem ngrohje  ,parket cilësor ,grila si dhe panele diellore.

 

Tipologjia:2+1+2

1 Ambient ndenje+ ambient gatimi

2 Dhoma gjumi

2 Tualete

2  Ballkone

1 Korridor

 

Apartamenti jepet vetëm për shtetas të huaj.

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.

069 70 322 41

 • Address Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta