JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NË SARREQ, SHKODËR

 • 250€
, Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NË SARREQ, SHKODËR

, Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694002428

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NË SARREQ ,SHKODËR.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 .

Është i organizuar:
1 sallon dhe kuzhinë,
2 dhoma gjumi,
2 tualete,
1 ballkon.

Apartamenti ofrohet i arreduar me të gjitha paisjet elektro-shtëpiake.

Cmimi i qirasë është 250 Euro/ Muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694002428

 • Address Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate