JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER TE TIRANES!

  • 500€
, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER TE TIRANES!

, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 500€

Details

  • Price: 500€
  • Size: 97 m²
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet apartament 2+1+2 me qira ne Qender te Tiranes, ne nje pallat te ri dhe te mire-administruar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon i cili ben shperndarjen te dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen e cila ka dalje ne verande qe ka nje siperfaqe te konsiderueshme, po ashtu dy dhoma gjumi (njera prej tyre me tualet) te mobiluara sipas menyres bashkekohore dhe 1 tualet. Apartamenti ka nje hapesire prej 96,02 m2. Zona te ofron fasilitete te nevojshme per jetesen po ashtu aksese ne rruget me kryesore te Tiranes! Per me shume informacione apo vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

  • Address Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate