JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE BLLOK, TIRANË.

 • 700€
, Bllok
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE BLLOK, TIRANË.

, Bllok
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 109 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355 69 60 91 356

Description

Jepet me qira apartament 2+1+2 në Bllok, Tiranë.
Ndodhet në katin e 9-të të një pallati të ri, të mirë-administruar dhe mirëmbajtur, me 2 ashensorë.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 109 m², dhe ka një ballkon me drejtim nga Lindja, i cili furnizohet me diell nga orët e para të mëngjesit e deri pasdreke.
Organizohet në : sallon dhe kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni që ka akses për sallonin dhe secilen nga dhomat.
Ofrohet për qira në vlerën mujore 700 Euro/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 60 91 356.

 • Address Bllok
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate