JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR TE KOPSHTI BOTANIK , PRANË XHAMISË , TIRANË

 • 350€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Botanical Garden of Tirana, Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Botanical Garden of Tirana, Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR TE KOPSHTI BOTANIK , PRANË XHAMISË , TIRANË

 

Çmimi :35000 lekë / Muaj
Vendndodhja: Kopshti Botanik,Tiranë.

 

Apartamenti ndodhet në katin e 2- të të një pallati të ri të mirë-organizuar .Apartamenti organizohet nga korridori I cili ben shpërndarjen në ambientin e gatimit+ ndenjes me akses dalje në ballkon ,2 dhomat e gjumit dhe2 tualete. Banesa ndodhet në një objekt të ri me ashensor dhe është i pabanuar më parë. Apartamenti disponon mobilim të ri bashkëkohor

 

Organizimi
1 Ambient ndenje+ gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
1 Ballkon
1 Korridor

Zona në të cilen ndodhet apartamenti ështe një zone goxha e kërkuar për një jetese komode dhe të qetë.
Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë në Unazën e Re, me Liqenin e Tiranës, autostradën Tiranë-Elbasan dhe është vetem 15 minuta larg qendrës së Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:
0688000969

 • Address Botanical Garden of Tirana, Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta