JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE, KODRA E DIELLIT,TIRANË

 • 380€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 380€

Details

 • Price: 380€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE, KODRA E DIELLIT,TIRANË

 

🏷️ÇMIMI: 38000 LEKË/MUAJ

 

📍VENDNDODHJA: ELEONORA ,TIRANË

 

📌Apartament me sipërfaqe 104m2, ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri , me ashensor.

 

📌Pallati dhe apartamenti është i restauruar, i arreduar dhe i lyer prej pak kohe, me izolim termik.

 

📌Pamje të lirë vizive dhe panoramike .

 

📌Apartamenti ka dyer dhe dritare të reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 2 televizorë dhe i arreduar.

 

🏢Apartamenti organizohet në:

– 2 dhoma gjumi

-1 banjo

-2 ballkone

 

📌Te gjitha ambjentet kanë drite natyrale

 

ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

0682048884

 • Address Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta