JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 VASIL SHANTO ,TIRANË.

 • 400€
, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 VASIL SHANTO ,TIRANË.

, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692048884

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 VASIL SHANTO ,TIRANË.

Në një zone me lëvizje dhe me të gjitha shërbimet e nevoshjme afër.

Kati I 2-të
2 dhoma gjumi
1 tualet
1 sallon +gatim/ngrënie
1 ballkon

I mobiluar totalisht.

Çmimi 400 Euro/Muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
+355692048884

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate