JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK SELVIA, TIRANE

 • 350€
, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK SELVIA, TIRANE

, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +3550697032246

Description

Jepet me qira apartament 2+1 tek Selvia, Tiranë.

Ndodhet në katin e 2-të të një pallatit të ri, të mirembajtur dhe të mirëadministruar.

Organizohet në sallon dhe kuzhinë e hapur, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor që lidh të gjithë dhomat dhe ballkonin me dalje nga salloni.

Jepet me qera për vlerën 350 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +3550697032246

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate