JEPET ME QIRA APARTAMENT   2+1 TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1 , TIRANË

 • 800€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Mustafa Matohiti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Mustafa Matohiti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT   2+1 TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1 , TIRANË

 

Çmimi : 800 euro/muaj

Vendndodhja:Rezidenca Kodra e Diellit 1 , Tiranë

Sipërfaqja:120 m2

 

Apartamenti ndodhet në katin e 1- të banimit në një pallat të ri me ashensor .

Organizohet nga ambienti i ndenjes me akses dalje në ballkon ( i cili ka nje pamje të lirë dhe relaksuese nga pjesa e kodrës ) , 2 dhomat e gjumit te mobiluara në  detaje , njëra nga të cilat është me tualet brenda dhe ambienti I gatimit I cili është vecmas.

Apartamenti disponon arredim bashkëkohorë ,sistem ngrohje ,parket cilësor , tavan gipsi me drita , ndricim led dhe grila .Çdo gjë është e mire menduar dhe  arreduar në detajet më të vogla për një jetesë të qetë dhe mjaft komode. Apartamenti disponon gjithashtu dhe sistem sigurie 24 orë. Zona në të cilën ndodhet e bën akoma dhe më të preferuar jetesën.

 

Tipologjia:2+1
1 Ambient ndenje

1 Ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni;

0697032241

 • Address Rruga Mustafa Matohiti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta