JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, TEK KOMPLEKSI MOLLA, ASTIR.

 • 400€
, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, TEK KOMPLEKSI MOLLA, ASTIR.

, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355694083999

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, TEK KOMPLEKSI MOLLA, ASTIR.

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës .

Apartamenti ka sipërfaqe 104 m2 dhe ndodhet në katin e 6-të .

Organizimi:
2 dhoma gjumi ,
sallon dhe ambjenti kuzhine,
1 tualet,
2 ballkone.

Orjentimi Jug- Lindje.
Apartamenti ka mobilim modern dhe komod.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694083999

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate