JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK FROSINA PLAKU, TIRANË

 • 400€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK FROSINA PLAKU, TIRANË

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355696091356

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK FROSINA PLAKU, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati ekzistues, të mirë-administruar, me drejtim Jug-Perëndim, në një zonë shumë të qetë.

Organizohet në sallon dhe kuzhinë të madhe, 2 dhoma gjumi, tualet dhe nje korridor lidhës.
Ka një sipërfaqe totale prej 75 m².

Shtëpia eshte e re, e sapomobiluar dhe investuar
.
Ofrohet për qira në vlerën 400 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696091356

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate