JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE ZONA E BLLOKUT, TIRANË

  • 805€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE ZONA E BLLOKUT, TIRANË

, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 805€

Details

  • Price: 805€
  • Size: 94 m²
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355 69 408 3999

Description

Jepet me qira apartament 2+1 në zonën e Bllokut. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 94m², ndodhet në katin e 5-të të një pallati të ri me ashensor, të mirëadministruar dhe me roje pallati. Organizohet në sallon dhe kuzhinë të madhe, 2 dhoma gjumi me mobilim bashkëkohorë, 2 tualete dhe 1 ballkon i bollshëm. Ofrohet me qira me vlerën mujore prej 805 Euro/muaj. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 408 3999.

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-apartament-21-te-zona-e-bllokut-tirane/

  • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate