JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE ZONA E BLLOKUT, TIRANË

 • 805€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 805€

Details

 • Price: 805€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355697032244

Description

Jepet me qira apartament 2+1 në zonën e Bllokut. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 94m², ndodhet në katin e 5-të të një pallati të ri me ashensor, të mirëadministruar dhe me roje pallati. Organizohet në sallon dhe kuzhinë të madhe, 2 dhoma gjumi me mobilim bashkëkohorë, 2 tualete dhe 1 ballkon i bollshëm. Ofrohet me qira me vlerën mujore prej 805 Euro/muaj. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355697032244

 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta