JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE STADIUMI DINAMO, NE RRUGE KRYESORE

 • 650€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, stadiumi dinamo
qera
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, stadiumi dinamo
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355674073339

Description

Jepet me qira Super Apartament 2+1 te Stadiumi Dinamo, me nje siperfaqje neto prej 73.6m2.

Organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine & ambient ndenje, 1 tualet, korridor, ballkon, hapesire magazinimi.

Apartamenti eshte i shtruar me parket, i mobiluar me nje interior te thjeshte dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme te brand-eve me te mira. Disponon kondicioner ne cdo dhome.

Zona perreth prones, eshte nje zone shume e aksesueshme dhe elitare me nje larmishmeri sherbimesh si: markete, palester, furre buke, wellness center, dyqane nga me te ndryshmet etj, qe e bejne jetesen tuaj teper komode.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati ekzistues.

Dokumentacion i Rregullt Hipotekor.

Cmim i Negociueshem

Mos hezitoni te na kontaktoni!!

 • Address stadiumi dinamo
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Xhoni Braci
 • Xhoni Braci