JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE STACIONI TRENIT!

 • 450€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE STACIONI TRENIT!

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 102 m²
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Jepet apartament 2+1 me qira te Stacioni i Trenit. Apartamenti eshte ne nje pallat te ri, i organizuar ne nje dhome ndenjeje dhe kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. Po ashtu ka ballkon i cili eshte i mbyllur me vetrate xhami dhe te ofon pamje te Qendres. Cmimi i qirase eshte 450 euro bruto.

 • Address Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate