JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE “RRUGA E DURRËSIT”, TIRANË.

 • 450€
, "Rruga e Durrësit"
shitje

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE “RRUGA E DURRËSIT”, TIRANË.

, "Rruga e Durrësit"
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355696050092

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE “RRUGA E DURRËSIT”, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në katin e parë të banimit dhe ka nje sipërfaqe prej 90 m2, me dalje direkte në rrugë dhe me akses të lehtë ndaj shërbimeve.

Organizimi i pronës është i tillë: 1 ambient ndenje + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet.
Prona është e mobiluar në mënyrë shumë bashkëkohore.
Çmimi: 450 Euro/muaj, i diskutushëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni: +355696050092.

 • Address "Rruga e Durrësit"
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate