JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE PORTI, VLORË.

  • 200€
,

Details

  • Price: 200€
  • Type: Apartament
  • Status: qera

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE PORTI, VLORË.

Prona ndodhet në katin e 5-të dhe ka një sipërfaqe prej 80 m2.
Organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 ballkon, dhe 1 tualet.
Zona ndodhet afër detit dhe ofron të gjitha mundësite dhe të gjitha facilitetet e nevojshme si: supermarkete, shkolla, kopshte.
Jepet me qira për 200 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare