JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE PORTI, VLORË.

 • 200€
, Porti, Vlorë
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE PORTI, VLORË.

, Porti, Vlorë
 • 200€

Details

 • Price: 200€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE PORTI, VLORË.

Prona ndodhet në katin e 5-të dhe ka një sipërfaqe prej 80 m2.
Organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 ballkon, dhe 1 tualet.
Zona ndodhet afër detit dhe ofron të gjitha mundësite dhe të gjitha facilitetet e nevojshme si: supermarkete, shkolla, kopshte.
Jepet me qira për 200 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

 • Address Porti, Vlorë
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate