JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANË RRUGËS KONGRESI I MANASTIRIT , TIRANË.

 • 387€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 387€

Details

 • Price: 387€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANË RRUGËS KONGRESI I MANASTIRIT , TIRANË.

 

Çmimi:  45000 Lekë/Muaj

Vendndodhja: Rruga Kongresi Manastirit, Tiranë

 

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 –të banimit të një pallati egzistues.

Apartamenti organizohet nga një korridor, i cili bën shpërndarjen në tualet , ambientin e ndenjes+ gatomit dhe më pas në dhomat e gjumit .Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe ka dokumentacion të rregullt hipotekor.

 

Tipologjia:

1 Ambient ndenje +gatimi

2 Dhoma gjumi

1 Korridor shpërndarës

1 Tualet

 

 

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Kontakt:

+355 69 703 2241

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta