JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ,PRANË KOPSHTIT ZOOLOGJIK,TIRANË.

 • 700€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Bilal Sina
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Bilal Sina
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 703 2241

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ,PRANË KOPSHTIT ZOOLOGJIK,TIRANË.

Çmimi: 700 Euro/Muaj

Tipologjia 2+1
1 Ambient ndenje+ Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
2 Ballkone

Detaje të tjera
Sistem ngrohje me chiller
Kuzhina të gjitha paisjet inkaso
Pamje nga kopshti zoologjik

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një pallati të mirëadministruar.

Për më shumë informacione, kontaktoni dhe rezervoni vizitën tuaj në pronë !

Kontakt:
+355 69 703 2241

 • Address Rruga Bilal Sina
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta