JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PËRBALLË SHKOLLËS SË BASHKUAR, TIRANË

 • 300€
, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PËRBALLË SHKOLLËS SË BASHKUAR, TIRANË

, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355 69 60 50 092

Description

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar përballë Shkollës së Bashkuar, Tiranë.
Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje sëbashku me pjesën e ndërtimit dhe 2 tualete.
Apartamenti ka një lokacion të favorshëm në të cilën zona ku ndodhe ofron të gjitha facilitetet e nevojshme. Ndodhet në një pallat me punime cilësore dhe te pajisur me ashensorë.
Jepet me qira me një çmim prej 300 Euro / Muaj
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 50 092

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-apartament-21-perballe-shkolles-se-bashkuar-tirane/

 • Address Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate