JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË SHËTITOREN E PALMAVE, LUSHNJE 25000 LEKË

 • 200€
, Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË SHËTITOREN E PALMAVE, LUSHNJE 25000 LEKË

, Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • 200€

Details

 • Price: 200€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: +355 69 703 2241

Description

Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen “LONI DHAMO”, Shëtitorja e Palmave, Lushnje. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m², ndodhet në katin e 10-të të një pallati me ashensor. Organizohet në sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete , 2 ballkone. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme dhe mobilje të reja. Jepet me qira me çmimin prej 25 000 lekë/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 69 703 2241

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-apartament-21-ne-shetitoren-e-palmave-lushnje/

 • Address Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate