JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE RRUGËN “VASO PASHA”, TIRANE.

 • 600€
5 Blloku, Rruga "Vaso Pasha"
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE RRUGËN “VASO PASHA”, TIRANE.

5 Blloku, Rruga "Vaso Pasha"
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355696050092

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “VASO PASHA”, TIRANË.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe ndodhet në një ndër zonat më të kërkuara të kryeqytetit.

Organizohet në sallon + kuzhinë, 2 dhomë gjumi, 1 studio pune, 1 tualet, 1 depo e madhe dhe ballkon.

Apartamenti jepet i mobiluar dhe në gjendje shumë të mirë për banim, ose bosh për zyra (sipas preferencës).

Ofrohet me qira 600 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696050092.

 • Address Rruga "Vaso Pasha"
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate