JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “TRANSBALLKANIKE”, VLORË.

 • 500€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “TRANSBALLKANIKE”, VLORË.

, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “TRANSBALLKANIKE”, VLORË.
Apartamenti ka punime mjaft cilësore dhe ndodhet në një ndër zonat më të kerkuara të qytetit.
Prona ndodhet në katin e 2-të dhe është shumë i përshtatshëm për biznese të ndryshme.
Ka një sipërfaqe prej 117 m2 dhe organizohet në: 1 sallon+kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verandë 130 m2.
Çmimi—> 500 Euro/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355697066661.

 • Address Rruga Transballkanike
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate