JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “QEMAL STAFA”, TIRANË.

 • 326€
9 Qender, Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “QEMAL STAFA”, TIRANË.

9 Qender, Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 326€

Details

 • Price: 326€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694003232

Features

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “QEMAL STAFA”, TIRANË.
Apartameni është i pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.
Prona ndodhet në katin e 4-t të një pallati ekzistues dhe e ka sipërfaqen 74 m2.
Organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Jepet me qira i mobiluar për 326 Euro/muaj, i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694003232.

 • Address Rruga "Qemal Stafa"
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate