JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “QEMAL STAFA”, TIRANË.

 • 330€
, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “QEMAL STAFA”, TIRANË.

, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 330€

Details

 • Price: 330€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 69 703 2246

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “QEMAL STAFA”, TIRANË.

Apartameni është i pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Prona ndodhet në katin e 4-t të një pallati ekzistues dhe e ka sipërfaqen 74 m2.
Organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Jepet me qira i mobiluar për 40.000 Lekë/muaj, i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355 69 703 2246

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate