JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN FROSINA PLAKU, TIRANË.

 • 400€
, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN FROSINA PLAKU, TIRANË.

, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697032246

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN FROSINA PLAKU, TIRANË.

Ndodhet në katin e 2-të të një pallati egzistues.
Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Është i mobiluar totalisht dhe cdo ambient i pajisur me kondicioner.
Apartamenti në një zonë të aksesueshme.

Jepet me qira për 400 euro/muaj.

Apartamenti lirohet në daten 15 Nentor.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032246

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate