JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN E ELBASANIT, TIRANË

 • 450€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN E ELBASANIT, TIRANË

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 40 35 476

Description

Jepet me qira apartament i mobiluar 2+1. Apartamenti ndodhet në rrugën e Elbasanit, afër Ambasadës Amerikane. Ka një holl të madh, guzhinë te madhe, 2 dhoma gjumi, një tualet banjo, dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka një sipërfaqe prej 70 m2. Qiraja mujore është 450 euro/muaj. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 40 35 476

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-apartament-21-ne-rrugen-e-elbasanit-tirane/

 • Address Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate