JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “BESA”, TIRANË.

 • 450€
, Rruga
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “BESA”, TIRANË.

, Rruga
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697022840

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN “BESA”, TIRANË.

Prona është e organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë lavanterie, 1 kuzhinë + sallon, 1 tualet dhe oborr.
Sipërfaqja e saj është 105 m2 banim dhe 100 m2 oborr.
Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe ka akses direkt në bulevardin e ri.
Çmimi për qira është 450 Euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në nr: +355697022840.

 • Address Rruga
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate