JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

 • 250€
, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 NË QËNDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

Apartamenti organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkone .

Prona ka një sipërfaqe totale prej 115 m² dhe jepet me qira për 250 Eur/ muaj.

Ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri të mirëadministruar.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

 • Address Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate