JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

 • 20.000€
, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 20.000€

Details

 • Price: 20.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN LUIGJ GURAKUQI , ELBASAN.

Apartamenti organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë,1 tualet dhe 1 ballkon.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 80 m² dhe jepet me qira për 20.000 leke/muaj .

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri në një zonë që ofron të gjithë fasilitetet e nevojshme.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

 • Address Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate