JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

 • 200€
, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 200€

Details

 • Price: 200€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘KONGRESI ELBASANIT’.

Apartamenti ka një lokacion të favorshëm, në një zonë lehtësisht të aksesueshme.

Organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon+ kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti është i kompletuar me të gjitha pajisjet e nevojshme dhe ka një mobilim bashkëkohor.

Sipërfaqja: 102m2.

Çmimi i qirasë: 200 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100.

 • Address Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate