JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LUNGOMARE ,VLORË

  • 500€
,

Details

  • Price: 500€
  • Size: 100 m²
  • Type: Apartament
  • Status: qera

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LUNGOMARE ,VLORË

Apartamenti ndodhet në katin e 4-të.

Zona ofron të gjitha mundësite dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si: supermarkete, shkolla, kopshte.

Organizimi:
1 sallon + kuzhinë,
2 Dhoma Gjumi,
1 Tualet,
1 Ballkon.

Çmimi 500 EURO/muaj.

Në cmim ka të përfshirë:
Interneti
Ashensor

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare