JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LUNGOMARE ,VLORË

 • 500€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LUNGOMARE ,VLORË

, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LUNGOMARE ,VLORË

Apartamenti ndodhet në katin e 4-të.

Zona ofron të gjitha mundësite dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si: supermarkete, shkolla, kopshte.

Organizimi:
1 sallon + kuzhinë,
2 Dhoma Gjumi,
1 Tualet,
1 Ballkon.

Çmimi 500 EURO/muaj.

Në cmim ka të përfshirë:
Interneti
Ashensor

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

 • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate