JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN EMIN MATRAXHIU, ELBASAN 18000 LEKË/MUAJ

 • 145€
, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN EMIN MATRAXHIU, ELBASAN 18000 LEKË/MUAJ

, Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 145€

Details

 • Price: 145€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 69 70 32 245

Description

Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Emin Matraxhiu, Elbasan. Ka një lokacion të favorshëm në rrugën kryesore. Organizohet në sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Është i kompletuar me të gjitha pajisjet e nevojshme. Jepet me qira me një çmim prej 18 000 Lekë / muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 32 245

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-apartament-21-ne-lagjen-emin-matraxhiu-elbasan/

 • Address Elbasan, Bashkia Elbasan, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate