JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 11 NËNTORI , ELBASAN.

 • 166€
, Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 11 NËNTORI , ELBASAN.

, Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • 166€

Details

 • Price: 166€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692045100

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 11 NËNTORI , ELBASAN.

Apartamenti gjendet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Sipërfaqja e tij është 90 m2 dhe ndodhet në katin e 2-të.

Apartamenti organizohet në:
Sallon+kuzhine,
2 Dhoma gjumi,
1 Tualet,
3 Ballkone.

Apartamenti ka një investim shumë cilësor në mobilim dhe rifinitura.

Çmimi është 20.000 lek/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

 • Address Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
 • City Elbasan

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate