JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE FIER.

 • 30.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE FIER.

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 30.000€

Details

 • Price: 30.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692045103

Description

Jepet me qira apartament 2+1+2 në lagjen “Liri” Fier.

Apartamenti ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 120 m².

Organizohet në mënyrë të tillë: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.

Ndodhet në katin e 3-të, të një vile 4-katëshe.

Apartamenti është totalisht i mobiluar, me panel diellor dhe me monitorim kamerash sigurie 24/24.

ID e pronës: 12168

Çmimi: 30.000 Lek/Muaj ( I negociueshem).

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355692045103

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate