JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË DON BOSKO 35 000 LEKË / Muaj

 • 281€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË DON BOSKO 35 000 LEKË / Muaj

, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 281€

Details

 • Price: 281€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355 69 60 32 222

Description

Jepet me qira apartament 2+1 në Don bosko. Organizohet në sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi te bollshme, 1 tualet dhe ballkon .
Apartamenti është me punime shumë cilësore.
Jepet me qira i mobiluar, me çmim të arsyeshëm prej 35 000 lekë/muaj, i negociueshëm. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 60 32 222

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qira-apartament-21-ne-don-bosko/

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate