JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 , KOPSHTI ZOOLOGJIK, TIRANË

 • 700€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 , KOPSHTI ZOOLOGJIK, TIRANË

 

Çmimi : 700 euro/muaj

Vendndodhja:Kopshti Zoologjik

Apartamenti ndodhet në katin e 2- të banimit në një pallat të ri me hipotekë . Organizohet nga një korridor shpërndarës me drejtim në dhomen matrimoniale me akses dalje në ballkon, dhoma e femijëve ,  tualeti I përbashkët  ,ambienti I ndenjes+gatimit me akses dalje në ballkon. Apartamenti disponon arredim bashkëkohorë ,kondicioner ,parket cilësor dhe grila .

Tipologjia:2+1
1 Ambient ndenje+ ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
2 Ballkone
1 Korridor

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.

0688000969

 • Address Kopshti Zoologjik, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta